od 369 zł 

Kitchen helper

od 2100 zł 

Łóżko piętrowe z drabinką Mikołaj

od 1189 zł 

Łóżko Mieszko z szufladą

zobacz sklep

od 830 zł 

Garderoba Montessori

BESTSELLERY

ZNAJDZIESZ NAS:

- Bujak drewniany L od No Limits Design

 

- Rampa do bujaka w zestawie

 

- Możliwość dokupienia dodatkowej rampy, blatu i krzesełka

 

- Udźwig: sklejka: 110 kg, MDF: 70 kg

 

- Materiały: wykonany ze sklejki liściastej 15 mm lub płyty MDF 18 mm w kolorze białym

 

- Wymiary:  58 cm x 40 cm x 110 cm. Długość rampy: 124 cm. Całkowita długość po rozłożeniu jednej rampy: 179 cm, dwóch ramp: 247 cm

 

- Stworzone w Polsce: wszystkie nasze meble produkowane są przez nas w pełni w Polsce

 

- Wysyłka:  czas realizacji zamówienia to 2-4 tygodnie od zaksięgowania wpłaty na konto. Bujak drewniany wysyłany jest w paczce w formie do samodzielnego montażu

 

- Prosty montaż: instrukcję montażu bujaka znajdziesz na naszym kanale YouTube

 

Bujak drewniany dla dziecka

 

Bujak drewniany ma dużo więcej zalet niż tylko ozdabianie pokoju. Angażuje on dziecko do aktywności fizycznej, a jednocześnie wspiera jego rozwój równowagi i koordynacji ruchowej. Takie bujaki dają dziecku swobodę podczas ich używania, co zgadza się z naukami Marii Montessori.

Bujak drewniany dla dziecka to też bardzo dobre miejsce do relaksu i odpoczynku. Twój maluch może położyć się w nim na poduszeczce, przykryć kocem i zacząć się bujać. To kojarzy się dziecku z bujaniem w czasach niemowlęcych - zapewniając mu poczucie spokoju i bezpieczeństwa. To właśnie dlatego bujaki drewniane Montessori są polecane zarówno przez fizjoterapeutów, jak i psychologów dziecięcych.

W zestawie z bujakiem znajduje się też rampa ze schodkami, która w każdym momencie może przeobrazić go w mały plac zabaw. Dziecko może wspinać się na bujak, lub stworzyć z niego zjeżdżalnię. To pomoże w rozwoju jego kreatywności i zapewni zabawę na wiele godzin. Do wyboru masz także dodatkowy blat do bujaka oraz krzesełko, które w każdym momencie może zamienić go w poręczny stoliczek.

 

Materiały wykonania

 

Nasze meble dla dzieci mogą być wykonane z dwóch materiałów - sklejki liściastej o grubości 15 mm lub wysokogatunkowej płyty MDF o grubości 18 mm. Oba te materiały cechują się świetną wytrzymałością i są bardzo często używane przy produkcji mebli. Koniecznie daj nam znać, który materiał wybierasz przy składaniu zamówienia.

 

Uwaga! Nasze produkty wykonane są z naturalnego materiału, który może różnić się odcieniem oraz rysunkiem słojów od tego widocznego na zdjęciach.

Wymiary:

 

szerokość: 110 cm, 

 

wysokość: 60 cm, 

 

głębokość: 40 cm.

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

 

Czas realizacji zamówienia wynosi:

2 -4 tygodnie od daty zaksięgowania wpłaty na koncie

CENA: OD 449 ZŁ

BUJAK MONTESSORI L

Copyright 2023 

 

Twórczyni: Kobieca energia w biznesie

biuro@nolimitsdesign.pl

Obserwuj nas

Informacje

Kontakt