od 369 zł 

Kitchen helper

od 2100 zł 

Łóżko piętrowe z drabinką Mikołaj

od 1189 zł 

Łóżko Mieszko z szufladą

zobacz sklep

od 830 zł 

Garderoba Montessori

BESTSELLERY

ZNAJDZIESZ NAS:

- Pomocnik kuchenny kitchen helper od No Limits Design

 

- Motyw psie łapki, miś, serca lub czapka kucharska

 

- Możliwość założenia dodatkowej blokady zabezpieczającej

 

- 3 stopnie wysokości

 

- Obciążenie do 80 kg

 

- Materiały: wykonany ze sklejki liściastej 15 mm lub płyty MDF 18 mm w kolorze białym (przy składaniu zamówienia wybierasz materiał)

 

- Wymiary: 86 cm x 40 cm x 45 cm

 

- Wysokość stopni: 23 cm, 34 cm, 45 cm

 

- Stworzone w Polsce: wszystkie nasze meble produkowane są przez nas w pełni w Polsce

 

- Wysyłka: czas realizacji zamówienia to 2 - 4 tygodnie od zaksięgowania wpłaty na konto. Kitchen helper wysyłany jest w paczce w formie do samodzielnego montażu

 

- Prosty montaż: instrukcję montażu pomocnika kuchennego znajdziesz na naszym kanale YouTube

 

Kitchen helper dla dzieci w kuchni

 

Czy ciekawość twojego malucha sięga aż do kuchni? Pozwól mu na jej rozwijanie z naszym pomocnikiem kuchennym dla dzieci. Jest to świetny sposób, aby dać dziecku możliwość na bezpieczne odkrywanie swoich zainteresowań. Dzięki naszemu kitchen helperowi umożliwisz swojemu dziecku swobodne poznawanie świata gotowania razem z tobą. To wpłynie pozytywnie na jego rozwój oraz pozwoli wam spędzić jakościowy czas razem.

Nasz pomocnik kuchenny to zabudowany stołek z możliwością regulacji do 3 różnych wysokości. To zapewni, że twoje dziecko będzie mogło korzystać z niego przez lata, nawet gdy podrośnie. Kitchen helper jest dużo bezpieczniejszy niż klasyczny stołek, a dodatkowa blokada super safe to jeszcze większe zabezpieczenie w formie wyciąganej deseczki z tyłu. Taki komplet w pełni chroni twoje dziecko przed spadnięciem i pozwala mu się skupić na tym, co go interesuje - gotowaniu.

Wybierz nasz pomocnik kuchenny i pozwól swojemu dziecku bezpiecznie rozwijać swoje zainteresowania i ciekawość w kuchni.

 

Materiały wykonania

Nasze meble dla dzieci mogą być wykonane z dwóch materiałów - sklejki liściastej o grubości 15 mm lub wysokogatunkowej płyty MDF o grubości 18 mm. Oba te materiały cechują się świetną wytrzymałością i są bardzo często używane przy produkcji mebli. Koniecznie daj nam znać, który materiał wybierasz przy składaniu zamówienia.

 

Uwaga! Nasze produkty wykonane są z naturalnego materiału, który może różnić się odcieniem oraz rysunkiem słojów od tego widocznego na zdjęciach.

 

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

 

Czas realizacji zamówienia wynosi:

2 - 4 tygodnie od daty zaksięgowania wpłaty na koncie

CENA:OD  369 ZŁ

KITCHEN HELPER

Copyright 2023 

 

Twórczyni: Kobieca energia w biznesie

biuro@nolimitsdesign.pl

Obserwuj nas

Informacje

Kontakt