od 369 zł 

Kitchen helper

od 2100 zł 

Łóżko piętrowe z drabinką Mikołaj

od 1189 zł 

Łóżko Mieszko z szufladą

zobacz sklep

od 830 zł 

Garderoba Montessori

BESTSELLERY

ZNAJDZIESZ NAS:

- Skrzynia na zabawki od No Limits Design

 

- Motyw pieska, królika i T-Rex’a

 

- Materiały - wykonana ze sklejki liściastej 15 mm lub płyty MDF 18 mm w kolorze białym

 

- Wymiary: rozmiar L: 57,5 cm x 46 cm x 59 cm. Rozmiar M: 55 cm x 40 cm x 53 cm. Rozmiar S: 52,5 cm x 34 cm x 47 cm

 

- Stworzone w Polsce: wszystkie nasze meble produkowane są przez nas w pełni w Polsce

 

- Wysyłka: czas realizacji zamówienia to 2-4 tygodnie od zaksięgowania wpłaty na konto. Skrzynia na zabawki wysyłana jest w paczce w formie do samodzielnego montażu

 

- Prosty montaż: instrukcję montażu skrzyni znajdziesz na naszym kanale YouTube

 

Skrzynia na zabawki do pokoju maluszka

 

Jako rodzic na pewno wiesz, jak ciężko jest utrzymać pokój dziecka w czystości. Skrzynie na zabawki to świetny sposób, aby Ci w tym pomóc. Takie rozwiązanie nie tylko pomoże Ci uporządkować pokój twojego malucha, ale także nauczy go odpowiedzialności i czystości. Uczenie dziecka dbania o swoje rzeczy od najmłodszych lat wpływa pozytywnie na jego rozwój i postrzeganie świata. Dzięki skrzyniom na zabawki możesz od samego początku pokazać dziecku w jaki sposób powinno dbać o swoje rzeczy. Takie podejście zaowocuje w przyszłości.

Nasze skrzynie dostępne są w 3 różnych wariantach - piesek, króliczek i T-Rex. Przyjazny i ciekawy wygląd odznaczy się w pokoju dziecka i zachęci malucha do ich używania  do grafiki  oczy, nos i dinozaur  stosujemy naklejki w kolorze czarnym. W dodatku nasze skrzynie są stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów. Dzięki temu możesz używać ich jako siedziska lub kłaść je na sobie - oszczędzając przy tym miejsce. Do zakupu możliwy jest pełny zestaw wszystkich rozmiarów S, M i L,  a każdy z nich posiada jutowy sznurek, który ułatwia ich przenoszenie.

Wybierz nasze skrzynie na zabawki i zacznij uczyć swoje dziecko dobrych nawyków od najmłodszych lat.

 

Materiały wykonania

 

Nasze meble dla dzieci mogą być wykonane z dwóch materiałów - sklejki liściastej o grubości 15 mm lub wysokogatunkowej płyty MDF o grubości 18 mm. Oba te materiały cechują się świetną wytrzymałością i są bardzo często używane przy produkcji mebli. Koniecznie daj nam znać, który materiał wybierasz przy składaniu zamówienia.

 

Uwaga! Nasze produkty wykonane są z naturalnego materiału, który może różnić się odcieniem oraz rysunkiem słojów od tego widocznego na zdjęciach.

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

 

Czas realizacji zamówienia wynosi:

2 -4 tygodnie od daty zaksięgowania wpłaty na koncie

CENA: 280 ZŁ

SKRZYNIA NA ZABAWKI

Copyright 2023 

 

Twórczyni: Kobieca energia w biznesie

biuro@nolimitsdesign.pl

Obserwuj nas

Informacje

Kontakt