od 369 zł 

Kitchen helper

od 2100 zł 

Łóżko piętrowe z drabinką Mikołaj

od 1189 zł 

Łóżko Mieszko z szufladą

zobacz sklep

od 830 zł 

Garderoba Montessori

BESTSELLERY

ZNAJDZIESZ NAS:

- Drewniana zjeżdżalnia od No Limits Design

 

- Materiały: wykonana ze sklejki liściastej 15 mm lub płyty MDF 18 mm w kolorze białym (podczas składania zamówienia będzie możliwość wyboru materiału

 

     długość, wysokość , głębokość 

- Wymiary L: 152 cm x 69 cm x 44 cm. Długość ślizgu: 110 cm

 

- Wymiary XL: 152 cm x 84 cm x 44 cm. Długość ślizgu: 118 cm

 

- Stworzone w Polsce: wszystkie nasze meble produkowane są przez nas w pełni w Polsce

 

- Wysyłka: czas realizacji zamówienia to 2 -4 tygodnie od zaksięgowania wpłaty na konto. Zjeżdżalnia wysyłana jest w paczce w formie do samodzielnego montażu

 

- Prosty montaż: instrukcję montażu zjeżdżalni znajdziesz na naszym kanale YouTube

 

Drewniana zjeżdżalnia do pokoju dziecka

 

Każde dziecko uwielbia spędzać czas na placu zabaw, a najgorszy moment to ten, w którym trzeba się z nim pożegnać. Dzięki naszej drewnianej zjeżdżalni możesz stworzyć plac zabaw w pokoju swojego malucha. To pozwoli mu na nieograniczoną zabawę kiedy tylko zechce.

Taka zjeżdżalnia to nie tylko zwykła zabawa, ale także sposób rozwoju dziecka. Aktywność fizyczna w formie chociażby zjeżdżania stymuluje koordynację i motorykę dziecka, co pomaga w jego prawidłowym dorastaniu.

Zjeżdżalnię możesz kupić w rozmiarze L lub XL oraz w kolorze białym lub drewna. Jej uniwersalny wygląd gwarantuje, że wpasuje się ona do niemalże każdego pokoju dziecka. Zjeżdżalnia posiada 3 stopnie, które pozwolą twojemu maluchowi samodzielnie się na nią wspiąć. Jest to szczególnie ważne, ponieważ wpasowuje się w naukę Marii Montessori. Zaokrąglone krawędzie zjeżdżalni zapewniają, że twoje dziecko jest bezpieczne podczas zabawy.

 

Materiały wykonania

 

Nasze meble dla dzieci mogą być wykonane z dwóch materiałów - sklejki liściastej o grubości 15 mm lub wysokogatunkowej płyty MDF o grubości 18 mm. Oba te materiały cechują się świetną wytrzymałością i są bardzo często używane przy produkcji mebli. Koniecznie daj nam znać, który materiał wybierasz przy składaniu zamówienia.

 

Uwaga! Nasze produkty wykonane są z naturalnego materiału, który może różnić się odcieniem oraz rysunkiem słojów od tego widocznego na zdjęciach.

 

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

 

Czas realizacji zamówienia wynosi:

2 -4 tygodnie od daty zaksięgowania wpłaty na koncie

CENA:OD  549 ZŁ

Drewniana zjeżdżalnia 

Copyright 2023 

 

Twórczyni: Kobieca energia w biznesie

biuro@nolimitsdesign.pl

Obserwuj nas

Informacje

Kontakt