od 369 zł 

Kitchen helper

od 2100 zł 

Łóżko piętrowe z drabinką Mikołaj

od 1189 zł 

Łóżko Mieszko z szufladą

zobacz sklep

od 830 zł 

Garderoba Montessori

BESTSELLERY

ZNAJDZIESZ NAS:

- Szafa Montessori od No Limits Design

 

- Materiały:  wykonana ze sklejki brzozowej 15 mm lub płyty MDF 18 mm w kolorze białym (przy składaniu zamówienia wybierasz)

 

- Wymiary: 124 cm x 50 cm x 90 cm. Wysokość do drążka: 92 cm

 

- Stworzone w Polsce: wszystkie nasze meble produkowane są przez nas w pełni w Polsce

 

- Wysyłka: czas realizacji zamówienia to 2 - 4 tygodnie od zaksięgowania wpłaty na konto. Szafa wysyłana jest w paczce, w formie do samodzielnego montażu

 

- Prosty montaż: instrukcję montażu szafy znajdziesz na naszym kanale YouTube

 

Szafa Montessori do pokoju dziecka

 

Szafa to obowiązkowy mebel do każdego dziecięcego pokoju, a jeszcze lepiej, gdy jednocześnie nauczy twoje dziecko samodzielności. Nasza szafa Montessori jest stworzona zgodnie z zasadami nauki Marii Montessori. Pozwala ona dziecku na swobodne z niej korzystanie. Dzięki temu twój maluch nauczy się samodzielności i odpowiedzialności za swoje rzeczy.

Nasza szafa Montessori posiada drążek na wieszaki oraz miejsce na rzeczy, takie jak buty. Jej nowoczesny, otwarty wygląd wpasuje się do każdego pokoju dziecka. Jest to świetny wybór szczególnie do bardzo małych pokoików, gdzie może nie być wystarczająco miejsca na otwieranie drzwiczek. Szafa ma wycięte słoneczko, księżyc i chmurkę, które dodają jej ciekawego wyglądu i współgrają z naszym łóżkiem dziecięcym Mieszko - tworząc zgrany komplet.

 

Materiały wykonania

 

Nasza szafa Montessori może być wykonane z dwóch materiałów - sklejki brzozowej o grubości 15 mm lub wysokogatunkowej płyty MDF o grubości 18 mm. Oba te materiały cechują się świetną wytrzymałością i są bardzo często używane przy produkcji mebli. Koniecznie daj nam znać, który materiał wybierasz przy składaniu zamówienia.

 

Uwaga! Nasze produkty wykonane są z naturalnego materiału, który może różnić się odcieniem oraz rysunkiem słojów od tego widocznego na zdjęciach.

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

 

Czas realizacji zamówienia wynosi:

2 - 4 tygodnie od daty zaksięgowania wpłaty na koncie

CENA:OD  830 ZŁ

SZAFA MONTESSORI

Copyright 2023 

 

Twórczyni: Kobieca energia w biznesie

biuro@nolimitsdesign.pl

Obserwuj nas

Informacje

Kontakt